Hakkımızda

DJI_0056
0 +

Yıllık Tecrübe

Eneser Örme Tekstil

1990'dan Beri En İyi Örme Tekstil Ürünlerini Sunuyoruz

Eneser Örme Tekstil , ülkedeki en tanınmış örme kumaş tedarikçilerinden biridir. Burada en kaliteli örme kumaşları inanılmaz fiyatlara bulabilirsiniz. Sırf kalitenin bir markası olarak , siz değerli müşterilerimize sadece üstün kaliteli ürünler sunulmasını sağlamak her zaman en büyük önceliğimizdir.

Eneser Örme, 1990 yılından beri özenle örülmüş kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetine odaklanan bir örme şirketidir. 30 adet makineye sahip olan bir dönüm kapalı alanında, aylık 150 ton kapasite ile üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Eneser Örme, yılların tecrübesiyle birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmak için çaba sarf etmektedir. Kalite ve özenli işçilik, ürünlerindeki en belirgin özelliklerdir. Şirket, müşterilerine çeşitli ürünler sunmakta ve geniş bir müşteri portföyüne sahip olmaktadır.

Müşteri memnuniyeti Eneser Örme için her zaman en önemli öncelik olmuştur. Şirket, müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmak için üretim sürecinde son teknolojiyi kullanarak ürünlerini üretmektedir. Ayrıca, müşterilerine güvenli ve hızlı bir teslimat sağlamak için tedarik zincirini iyi yönetmektedir.

Eneser Örme, müşterileri ile sürekli iletişim halinde olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlamakta ve buna göre ürünlerini geliştirmektedir. Şirket, örme sektöründe kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan bir marka olmayı sürdürmektedir.

Eneser Örme, müşterilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlarda sunarak, örme sektöründe öncü olma hedefinde ilerlemektedir. Şirket, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış ile çalışarak, uzun vadeli işbirliği ve güvenilir bir ilişki kurmak için çaba sarf etmektedir.

Tekstil Sektöründe 35+ Yıllık Tecrübe

0 Ton +
Aylık Üretim Kapasitesi

İletişim

Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Eneser Tekstil

Biz Kimiz

Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

İletişim

+90 (224) 211 51 21

E-Mail

info@enesertekstil.com

Our Team

Meet With Professional Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua
Miya Draper

CEO Textilery

Miya Draper

Christiana Singh

Account Manager

Christiana Singh

Vernon Simpson

Product Designer

Vernon Simpson

Menü

İletişim

Telefon

+90 (224) 211 51 21

Tasarım Jupiker İnternet Ve Yazılım Tarafından Yapılmıştır.

Copyright © 2022. All rights reserved.